Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dotpay. Szybkie i bezpieczne płatności.

19 lipca 2018

Posiadając firmę działającą w obszarze e-commerce warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego dostawcy płatności. Jednym z godnych polecenia serwisów jest Dotpay, który umożliwia realizację transakcji i dokonywanie rozliczeń finansowych online. Firma pod obecna nazwą istnieje od 2001 roku. Ma, zatem ogromne doświadczenie, jeżeli chodzi o transakcje online. Należy z pewnością do liderów polskiego rynku płatności, a liczba obsługiwanych przez nią transferów pieniężnych nieustająco rośnie. 

Dlaczego warto skorzystać z usług Dotpay?
Każdej firmie prowadzącej działalność w sieci zależy na tym, aby jej płatności były bezpieczne oraz wygodne. Dotpay gwarantuje zautomatyzowane i kompleksowe zarządzanie transakcjami, które pozwala na ich szybki i łatwy monitoring. Dzięki temu zyskujemy pełną kontrolę nad przepływem środków finansowych w naszej firmie. Możemy też zidentyfikować źródła potencjalnych problemów. Jedną z dużych zalet serwisu jest brak konieczności rejestracji. Aby skorzystać z usług Dotpay nie trzeba być zarejestrowany użytkownikiem. Dotpay ułatwia pracę osobom zajmującym się księgowością w danej firmie. Dostarcza, bowiem raportów płatności w dogodnych formatach np. TML, TXT czy PDF. Firma obsługuje także transakcje zagraniczne, co jest bardzo istotne w przypadku firm wychodzących ze swoją działalnością poza nasz rynek. Co istotne, interfejs u użytkownika jest dostępny w aż 9 wersjach językowych. Niewątpliwym atutem Dotpay są atrakcyjne ceny usług. Dotpay nie obciąża budżetu swoich klientów, bo nie pobiera opłat instalacyjnych i rejestracyjnych, a jego prowizje, w porównaniu do innych firm działających na rynku, są naprawdę niewielkie. W przypadku jakichkolwiek problemów proponuje nam także bezpłatną pomoc. 

Jakie usługi oferuje Dotpay
Dotpay obsługuje nie tylko najbardziej popularne u nas karty Visa i MasterCard, ale również JCB, Dinners Club, American Express, Maestro oraz Visa Electron. Szeroka obsługa przelewów transferowych oraz szybkich przelewów online, obsługa dowolnych przelewów bankowych oraz przekazów pocztowych to nie wszystko! Dodatkowe kanały płatności takie, jak Moje Rachunki, Zapłać w Żabce czy Ukash usprawniają działalność wielu firm. Coraz bardziej popularne stają się również inne metody płatności: płatności mobilne, raty online, portfele elektroniczne, Pay per Call. 

Warto podkreślić, że wszystkie opcje płatności są odpowiednio zabezpieczone, bo Dotpay dba o bezpieczeństwo, jak żaden inny pośrednik płatności na polskim rynku. Uzyskane certyfikaty bezpieczeństwa mówią same za siebie. Sprawny system monitorowania transakcji poważnie ogranicza możliwości cyberoszustów.